O 77 HONEY

O 77 HONEY 

77honey to marka miodów premium, która powstała z myślą o zdrowym stylu życia.

Naszą ofertę miodów dobieramy bardzo starannie w oparciu o najbardziej rygorystyczne normy weterynaryjne, sanitarne i jakościowe. Pasieki współpracujące przy produkcji miodów 77honey znajdują się pod stałym nadzorem weterynaryjnym a zakład zajmujący się konfekcjonowaniem posiada wszystkie europejskie certyfikaty dotyczące pracy z żywnością i zarządzania jakością.

Każda partia miodu, zanim trafi do słoików poddawana jest badaniom laboratoryjnym, dzięki czemu każdy miód od 77honey posiada certyfikat jakości , gwarantujący Państwu bezpieczny i zdrowy produkt.​

Nasze miody pochodzą głównie
z pasiek z Unii Europejskiej,
a także spoza UE.

Należy jednak pamiętać, że jakość miodu nie zależy od obszaru geograficznego, z którego zbierany jest nektar lub spadź. Pszczoły z Polski czy z innych krajów świata w każdym zdrowym i czystym środowisku bytowania dostarczają wysokiej jakości surowców do produkcji miodu. O jakości miodu decydują wolne od zanieczyszczeń tereny zielone, różnorodność flory i roślinność danego obszaru. Ogromny wpływ ma również dbałość pszczelarzy o właściwy proces produkcji miodów.
Chcąc zapewnić najwyższą jakość, niepowtarzalny smak i kolor naszych produktów nieustannie poszukujemy, sprawdzamy, degustujemy i wybieramy najlepsze rodzaje krupca z całego świata.

Kraje, z których pochodzą miody to m.in.:

Polska, Litwa, Łotwa, Bułgaria, Serbia, Gruzja, Rumunia, Belgia, Hiszpania, Włochy.